Waga cyfrowa CG-200 do 200 g (precyzyjność do 0,1 g) — dlaczego warto

Waga cyfrowa CG-200 to niezwykle ciekawy model, głównie ze względu na niespotykany design oraz różne funkcje, jakie są oferowane użytkownikowi. Po otwarciu pudełka waga składa się z dwóch części. Pierwszą z nich stanowi powierzchnia ważąca, druga z kolei to czytelny, cyfrowy wyświetlacz, którego podświetlenie można wyłączyć w celu oszczędzenia energii. Waga jest niezwykle kompaktowa i bardzo łatwa w przenoszeniu. Dzięki wytrzymałemu korpusowi, który zabezpiecza całą konstrukcję, waga jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Waga cyfrowa CG-200 — specyfikacja

Waga CG-200 zapewnia użytkownikowi niezwykłą dokładność pomiaru, do 0,1 g. Posiada funkcję TARE, dzięki której można resetować wagę naczynia służącego do wykonywania pomiarów. Ponadto posiada ona również funkcję liczenia sztuk, czyli PCS, dzięki czemu doskonale sprawdza się w warsztacie samochodowym do ważenia różnych drobnych elementów. Waga wyłącza się automatycznie po 1 minucie braku aktywności, dzięki czemu użytkownik może zaoszczędzić energię. Ponadto dostępny jest pomiar w wielu jednostkach, takich jak gram, uncja, karat, czy ziarno.

Waga w kształcie pudełka do papierosów — cena

Waga w kształcie pudełka do papierosów CG-200 to nie tylko liczne funkcje ułatwiające korzystanie z niej. Przede wszystkim produkt ten dostępny jest w bardzo korzystnej i niezwykle konkurencyjnej cenie. Sprawia to, że po tę mikrowagę sięgają nawet najbardziej wymagający klienci. Za naprawdę atrakcyjną cenę użytkownik otrzymuje bowiem niezwykle precyzyjny produkt, który z pewnością pomoże mu w codziennej pracy, a liczne dodatkowe funkcje sprawią, że korzystanie z tego produktu jest dużo bardziej intuicyjne oraz wygodne.